Marzenie

Fotod
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
16
Województwo:
zachodniopomorskie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letnia Natalia z miejscowości Chocień w woj. zachodniopomorskim walczy z rakiem kości. Choroba z którą przyszło się zmagać Natalii bardzo agresywnie atakuje cały organizm. Dziewczynka prawie cały czas leży w łóżku albo w domu albo w szpitalu i marzy... marzy przede wszystkim o tym, żeby być zdrowa. A leżąc tak bardzo się nudzi, a że uwielbia muzykę to jej wielkim marzeniem było posiadanie własnej fajnej wieży Hi Fi oraz płyt z muzyką pop, którą uwielbia. Natalia z uwagą śledzi także ulubione seriale i programy telewizyjne dlatego chciała mieć w swoim pokoju telewizor LCD, tak aby mogła wygodnie oglądać co tylko zechce na dużym ekranie.

Dziewczynkę planowaliśmy odwiedzić w domu, ale ze względu na niezbyt dobre wyniki badań przyjechała z rodzicami do Warszawy, więc korzystając z okazji odwiedziliśmy ją w warszawskim szpitalu. Nie mieliśmy pewności czy rodzice będą chcieli zabrać ze sobą takie ciężkie prezenty, ale jak Natalia usłyszała i zobaczyła, że jest to jej ulubiony i długo oczekiwany sprzęt – nie chciała się z nim rozstawać. Dziewczynka bardzo się ucieszyła z nowego telewizora oraz z wieży, którą kazała sobie od razu podłączyć i zaczęła przesłuchiwać po kolei ulubione składanki.

Za wniesienie tak wielkiej radości w życie Natalii dziękujemy Bankowi Polskiej Spółdzielczości S.A., który ufundował piękny, duży telewizor oraz pracownikom firmy Metro Properties za ufundowanie wspaniałej wieży i płyt. Pracownicy firmy Metro Group spełnili już wiele marzeń i po raz kolejny udowodnili, że warto marzyć.

Darczyńcom dziękujemy z całego serca.