Marzenie

Fotod
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
16
Województwo:
zachodniopomorskie

Skuter FANTAZJA SPEŁNIONA

7 marca 2013 w godz. 12.00 – 14.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Oddziale GBS Banku w Barlinku troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości przez Pana Zbigniewa Wielgosza, Prezesa Zarządu GBS Banku. Następnie, po wspólnych zdjęciach, odbyło się wręczanie prezentów.  

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie siedemnastoletniej Natalii, która od kilku lat dzielnie walczy z nowotworem kości. Ostatnio pojawiły się zmiany na płucach. Dziewczynka czeka na diagnozę i decyzję odnośnie dalszego leczenia. Największym marzeniem Natalii był skuter. Ze względu na to, że Natalia bez przerwy od ponad dwóch miesięcy przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie nie mogła uczestniczyć w spotkaniu w Banku. W jej imieniu prezent odebrali kuzyni. Mamy nadzieję, że nowy skuter zmobilizuje organizm Natalii do wzmożonej walki i dziewczyna niedługo wróci do domu. Natalia miała już okazję przejechać się skuterem i bardzo jej się podobał.  Zanim skuter został dostarczony do GBS Banku w Barlinku, najpierw został wręczony Natalii w jej Sali w CZD, żeby uwierzyła, że jej marzenie naprawdę stało się rzeczywistością. Dziewczyna nie posiadała się z radości.

Wszystkie dzieci otrzymały dodatkowo od Banku kosze ze słodyczami, piękne plecaki od  Burmistrza miasta i gminy Barlinek oraz złote bilety do kina od Pani Dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury w Barlinku. Radości nie było końca. Po rozdaniu prezentów wszyscy udali się na słodki poczęstunek, gdzie mogli cieszyć się prezentami i wymieniać wrażenia z tego radosnego dnia. To była wyjątkowa uroczystość, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich.

Za spełnienie marzenia Natalii dziękujemy Oddziałowi GBS Banku w Barlinku.

Panu Zygmuntowi Siarkiewiczowi, Burmistrzowi miasta i gminy Barlinek dziękujemy za przekazanie plecaków dla wszystkich zaproszonych dzieci.

Pani Brygidzie Liskiewicz, Dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury w Barlinku dziękujemy za przekazanie dzieciom złotych biletów do kina. Dzieci będą mogły chodzić na wybrane seanse, kiedy tylko będą miały na to ochotę.

Hotelowi Leśne Ustronie dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  •  IGP9669
  •  IGP9677
  •  IGP9690
  •  IGP9728
  •  IGP9790