Marzenie

Wiki
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
4
Województwo:
śląskie

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

4-letnia Wiktoria z Zabrza zmaga się z wadą serca. Obecnie jest również jest diagnozowana w kierunku genetycznej choroby kości, która objawia się pojawianiem się ubytków. Był moment kiedy nie chodziła, teraz utyka, ma ubytki we wszystkich kościach nóg. Jej wielkim marzeniem było otrzymanie tableta, który jest jej potrzebny do nauki i zabawy podczas pobytów w szpitalu.

Marzenie Wiktorii spełniło się podczas listopadowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady.

Wiktoria była bardzo nieśmiała. Skryła się w ramionach mamy i wolontariuszki podchodziły z prezentami, żeby pomagać jej w otwieraniu. Dwa pierwsze prezenty od razu przypadły do serca Wiktorii. Lalki Barbie od razu dostały się w objęcia dziewczynki i pozostały tam już do końca naszej wizyty. Szafa z ubrankami dla lalek przyjęta została cichym okrzykiem. Wiktoria uwielbia przebierać lalki i je czesać, dlatego kolejny prezent w postaci głowy do czesania z akcesoriami także ją ucieszył.  Natomiast lalka Bobas miała największą akceptację przez 1,5 rocznego braciszka Wiktorii Krzysia. Chłopiec był zachwycony tym, że lalka raczkuje i wydaje odgłosy.  Kolejnym najbardziej wyczekiwanym prezentem był tablet, który pomoże Wiktorii przetrwać pobyty w szpitalu, które obecnie stają się co raz częstsze. Dziewczynka rozpakowała także paczki z zestawem plastycznym, książkami, grami planszowymi i puzzlami. Puzzle z Myszką Miki tak bardzo się spodobały, że od razu zaangażowała swoich wszystkich gości we wspólne układanie.

Wiktoria z Krzysiem pożegnali nas uściskami i jak wolontariuszki zabierały się za zakładanie butów, maluch zniknęły już, żeby bawić się nowymi zabawkami Wiktorii.

Za spełnienie marzenia Wiktorii z całego serca dziękujemy:

  • Firmie Samsung, która podarowała tablet.
  • Raiffeisen Polbank dziękujemy za przekazanie lalki Barbie, gier planszowych, puzzli oraz zestawu plastycznego.
  • Anonimowemu Sponsorowi dziękujemy za zakup książek, kolorowanek, szafy z ubraniami dla lalek Barbie, lalek Barbie, lalki bobas - Chou Chou oraz głowy do czesania z akcesoriami.
  • Firmie Electronics Arts  dziękujemy za podarowanie gry pc.
  • Torf Corporation – Fabryka Leków Sp. z o.o. dziękujemy za podarowanie pasty do zębów dla najmłodszych.

Dziękujemy za wniesienie tak dużej radości w życie dziewczynki.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC02151
  • DSC02153
  • DSC02155
  • DSC02157
  • DSC02164