Marzenie

484693-380889162021675-1019541658-n
Imię dziecka:
Joanna
Wiek:
23
Województwo:
pomorskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

20-letnia Joasia z Rusocina cierpi na nieuleczalną chorobę genetyczną – mukowiscydozę, upośledzającą działanie układu oddechowego i pokarmowego. Dziewczyna przeszła już dwie operacje z powodu niewydolności trzustki. Ma też problemy z sercem. Choroba ciągle postępuje. Asia, jak wszyscy cierpiący na mukowiscydozę, musi co dzień poddawać się inhalacjom i drenażom, przyjmować mnóstwo leków i pilnować diety. Żeby mieć lepsze możliwości leczenia, dziewczyna przeprowadziła się razem z mamą do Warszawy.

Joasia nie chce, aby choroba ją ograniczała i niweczyła jej plany. Pragnie żyć, jak jej rówieśnicy, uczy się, myśli o przyszłości, marzy... Jej największą fantazją było posiadanie laptopa.

Kiedy dziewczyna dowiedziała się, że jej marzenie wkrótce się spełni, zupełnie nie mogła w to uwierzyć. Była tak zaskoczona, że dopiero kiedy zobaczyła laptopa na własne oczy, uwierzyła, że to wszystko dzieje się naprawdę. Wtedy emocje wzięły górę i Asia prawie popłakała się ze szczęścia. Tak bardzo cieszyła się, że będzie mogła zabierać nowy sprzęt do szpitala i na rehabilitację. A do tego ma teraz możliwość dokształcania się poprzez różnorodne kursy internetowe.

Za spełnienie marzenia naszej podopiecznej z całego serca dziękujemy firmie ACER Poland Sp. z o.o.

Galeria

  • 074652
  • 074657
  • 074702