Marzenie

F078bb7b97
Imię dziecka:
Sebastian
Wiek:
19
Województwo:
wielkopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

14 - letni Sebastian z Grzymiszewa w woj. wielkopolskim cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Chorobę odziedziczył po tacie, który też zmaga się z taką chorobą. Sebastian przeszedł bardzo wiele operacji w swoim życiu, a już w październiku czeka go kolejna i związany z tym długi pobyt w szpitalu. Sebastian bardzo dużo czasu spędza w szpitalu. Brakuje mu na co dzień kontaktu z rówieśnikami, dlatego tak bardzo marzył o laptopie.

Marzenie Sebastiana stało się rzeczywistością podczas Podróży Spełnionych Fantazji, podczas której spełnialiśmy marzenia z wolontariuszami z Kanady.

Sebastian początkowo nieśmiały, szybko oswoił się z obecnością grupy. Od razu zaczął rozpakowywać prezenty. Każdy absolutnie zrobił na nim ogromne wrażenie. Na początku rozpakował filmy i gry. Kiedy Sebastian otworzył pudło z laptopem przecierał oczy ze wzruszenia. Nie mógł uwierzyć, że otrzymał aż tyle prezentów i powtarzał, że się tego nie spodziewał. Sebastian powtarzał słowo „dziękuję” bardzo wiele razy, ale na koniec przyznał, że nie ma słów, które mógłby wyrazić jego wdzięczność. Rodzice również byli bardzo wzruszeni, powtarzali, że najważniejsze było dla nich to, że o nich nie zapomniano, że są dla kogoś ważni i poczuli się potrzebni.

Wizyta była niezwykle udana, nigdy nie zapomnimy Sebastiana i jego ukochanej rodziny.

Za spełnienie marzeń Sebastiana, z całego serca dziękujemy następującym sponsorom:

  • Acer Poland Sp.  z o.o. za ufundowanie laptopa;
  • Firmie APTEL Adam Pawlak sp.j. z Białegostoku za podarowanie torby na laptopa;
  • Raiffeisen Polbank S.A za ufundowanie gier, filmów i pozostałych prezentów;
  • EMPIK Sp. z o.o. za podarowanie gry planszowej i książki;
  • Pracownikom NISSAN Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce za podarowanie gry planszowej;
  • Wydawnictwu Ameet Sp. z o.o. za podarowanie kalendarza.