Marzenie

Mikolaj-u-dominika-urodziny-dudka-sesja-suni-423
Imię dziecka:
Dominik
Wiek:
18
Województwo:
małopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letni Dominik z woj. małopolskiego ma wrodzoną wadę serca - zespół Fallota. Chłopiec przeszedł operację, podczas której została także wykryta dysplazja oskrzelowo-płucna oraz zwłóknienie płuc. Niestety nie kwalifikował się do całkowitej korekty serca. Dodatkowo nastolatek choruje na dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę. Z powodu swoich ciężkich schorzeń musi być nieustannie rehabilitowany oraz jest podłączony do koncentratora tlenu przez całą dobę. Przyjmuje bardzo dużo leków. 

Dominik nie ma łatwego życia, na co dzień boryka się z ogromnymi trudnościami. 15-latek bardzo marzył, aby mieć własnego laptopa – takiego, który ułatwiłby mu naukę w domu oraz zapewnił rozrywkę podczas licznych pobytów w szpitalach.

Marzenie naszego podopiecznego spełniło się na początku tego roku. Prezent sprawił mu ogromną radość i bardzo poprawił samopoczucie. Dominik wprost nie mógł uwierzyć, że spotkała go taka niespodzianka! Teraz będzie miał wspaniałe narzędzie do edukacji domowej, ale nie tylko. Chłopiec nie może spędzać aktywnie czasu ze swoimi rówieśnikami, dlatego gry komputerowe to dla niego właściwie jedyna forma wspólnej zabawy i sposób na nawiązywanie kontaktów.

Za spełnienie marzenia Dominika z całego serca dziękujemy firmie ACER Poland Sp. z o.o.

Galeria

  • IMG 20180128 144344
  • IMG 20180128 144422
  • IMG 20180128 144507