Marzenie

10003011-614347251986073-249336348-n
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
14
Województwo:
podlaskie

Xbox z Kinectem FANTAZJA SPEŁNIONA

9-letnia Oliwia z woj. podlaskiego od dwóch lat toczy bój z ostrą białaczką limfoblastyczną. Początkowo dziewczynka była wielokrotnie hospitalizowana nikt jednak nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Oliwia miała kompresyjne złamanie kręgosłupa w pięciu miejscach spowodowane naciekami białaczkowymi.  Na wiele miesięcy szpital stał się drugim domem Oliwii. Dziś Oliwia najgorsze ma już za sobą. Zakończyła leczenie szpitalne, ma specjalny gorset, przyjmuje chemię podtrzymującą i co ważne, jest w końcu w domu z niedawno narodzoną siostrą – Zuzią. Pomimo choroby i cierpienia Oliwia jest niezwykle wesołym i towarzyskim dzieckiem.

Dzięki osobom, które wysłały charytatywny SMS na nr 7272 na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja oraz osobom indywidualnym, które wpłaciły darowiznę za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Oliwka otrzymała wyśnioną konsolę wraz z zestawem gier, a także książki, buty, artykuły szkolne oraz gry.

Oliwię czeka już wkrótce długa rehabilitacja kręgosłupa dlatego gra na Xboxie z sensorem ruchu to będzie dla niej nie tylko zabawa, ale także forma rehabilitacji.  

Wszystkim pomagaczom z całego serca dziękujemy!

Sponsorzy

Galeria

  • Oliwia Pietruszka (1)
  • Oliwia Pietruszka (2)
  • Oliwia Pietruszka (3)
  • Oliwia Pietruszka (4)