Marzenie

10003011-614347251986073-249336348-n
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
14
Województwo:
podlaskie

Zestaw kosmetyków do makijażu FANTAZJA SPEŁNIONA

U 13-letniej Oliwii ostrą białaczkę limfoblastyczną z zajęciem ośrodkowego układu nerwowego zdiagnozowano wiosną 2013 roku. Dziewczynka zmagała się z wieloma powikłaniami, przechodziła ciężkie choroby wywołane nowotworem i leczeniem. Po 3 latach nawrotów, wielu chemiach, naświetlaniach i sterydach doszła do zdrowia. Niestety, 4 lata od pokonania nowotworu, we wrześniu br. nastąpił nawrót choroby. Obecnie dziewczynka jest w szpitalu, gdzie przyjmuje drugi blok chemii.

Oliwia od zawsze uwielbiała się stroić i malować się. Marzyła o zestawie kosmetyków, dzięki którym mogłaby dalej zgłębiać tajniki makijażu i stylizacji. 

Dzięki kurierom z firmy CAT LC Polska sp.z.o.o. do domu Oliwii dotarła paczka, która zachwyciła dziewczynę. W środku znajdowały się upragnione kosmetyki. Dziewczyna nie kryła swojej radości i od raz wzięła się za wyczarowywanie wspaniałego świątecznego makijażu.

Za spełnienie marzenia Oliwii serdecznie dziękujemy pracownikom Servier Polska sp. z.o.o., a za kosmetyki Oriflame Państwu Annie i Ryszardowi Formela. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu serca wielu podopiecznych naszej Fundacji wypełniła nadzieja i prawdziwa radość.