Marzenie

Fotod (1)
Imię dziecka:
Krystian
Wiek:
17
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

18-letni Krystian z Ełku ma za sobą długą i ciężką walkę z nowotworem kości. Miesiące spędzone w szpitalu, bolesne zabiegi - tak jeszcze niedawno wyglądała jego rzeczywistość. Dziś Krystian stara się nadrobić stracony czas, jest dumnym studentem olsztyńskiej uczelni na kierunku gastronomicznym.

Endoproteza utrudnia mu nieco funkcjonowanie nie zamyka jednak stojących przed nim możliwości. Jedynym i największym marzeniem Krystiana był laptop. Rodzice nie mogli pozwolić sobie na zakup gdyż tata Eliasza również jest chory i częściowo sparaliżowany po wylewie. Nie pracuje więc trudno jest rodzinie związać koniec z końcem.

Jakaż była radość chłopca, gdy przed Wigilią do drzwi zapukał wysłannik fundacji. Cudowny moment rozpakowywania, a potem chwile ogromnego szczęścia. To był sprzęt dokładnie taki o jakim marzył.                                                                                              Bardzo jesteśmy ciekawi  Krystian jak spędziłeś te Święta Uśmiech?

Za ogromną radość Krystiana dziękujemy Pani Dorocie Szelągowskiej, która przekazała chłopcu wymarzony laptop udowadniając tym samym jak wielka jest siła marzeń. 

.

Galeria

  • IMG 20121231 101103