Marzenie

1-162
Imię dziecka:
Szczepan
Wiek:
9
Województwo:
małopolskie

Trampolina ogrodowa FANTAZJA SPEŁNIONA

4-letni Szczepan z Krakowa cierpi na hemofilię typu B. Chorobie oprócz codziennych zabiegów, podawania leków towarzyszą także częste bolesne wylewy do mięśni, stawów i organów wewnętrznych. Każdy upadek, skaleczenie może być potencjalnie bardzo niebezpieczny. Ale Szczepan się nie poddaje, jest bardzo dzielny i uczy się żyć ze swoją chorobą.

Szczepan marzył o dużej trampolinie z siatką. Gdy chłopiec zobaczył wielkie paczki, od razu domyślił się co to jest i poprosił rodziców o złożenie… po kilku godzinach wysiłku rodziców, Szczepan wraz z 2-letnim bratem Frankiem byli już na trampolinie i za nic w świecie nie chcieli zejść – jakie to fantastyczne uczucie tak skakać i skakać i prawie sięgać chmur!

Uśmiech Szczepanka i słowa jego taty mówią same za siebie: "Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Nie wiem komu większą radość sprawiła trampolina, skaczącym dzieciom czy mamie, która siedzi obok i odpoczywając z radością patrzy na uśmiechnięte dzieci". Za tę radość dziękujemy Wam, pomagaczom z portalu siepomaga.pl. Dziękujemy także firmie transportowej CAT Logistics za pomoc w transporcie trampoliny.  

Sponsorzy

Galeria

  • Szczepan Slowiak (1)
  • Szczepan Slowiak (2)
  • Szczepan Slowiak (3)