Marzenie

Dominika Kasprzak
Imię dziecka:
Dominika
Wiek:
14
Województwo:
dolnośląskie

Lalka Baby Anabell FANTAZJA SPEŁNIONA

U Dominiki zdiagnozowano glejaka mózgu jesienią w 2012 r. Wtedy też dziewczynka przeszła operację wycięcia guza. Była poddawana chemioterapii i radioterapii. Zimą 2013 roku zakończono leczenie. Dziewczynka wróciła do normalnego życia, wreszcie mogła cieszyć się dzieciństwem i beztrosko bawić tak jak jej zdrowi rówieśnicy. Niestety po roku, podczas badań kontrolnych wykryto u Dominiki wznowę choroby nowotworowej - guz mózgu o najwyższym stopniu złośliwości (IV). Dziewczynka była ponownie operowana i rozpoczęła leczenie od początku.

Dominika wciąż uwielbia bawić się lalkami. Jej marzeniem była Baby Anabell, koniecznie w ubrankach w jej ulubionym różowym kolorze. Dominikę chciała również otrzymać akcesoria dla wymarzonej lalki.

Marzenie Dominiki spełniło się i dziewczynka otrzymała upragnioną Baby Anabell oraz wózek i fotelik dla niej. Taki prezent pozwoli jej choć na chwilę przestać myśleć o chorobie oraz będzie wspaniałym urozmaiceniom podczas pobytu w szpitalu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały środki na spełnienie marzenia Dominiki poprzez platformę siepomaga.pl.