Marzenie

Anastazja Szewczyk
Imię dziecka:
Anastazja
Wiek:
11
Województwo:
mazowieckie

Duży domek dla lalek FANTAZJA SPEŁNIONA

5-letnia Anastazja z Lipska od roku walczy z białaczką. Przez ponad 9 miesięcy szpital był jej drugim domem. Następnie znowu przebywała w szpitalu, przez kilka tygodni lecząc grzybicze zapalenie płuc, bardzo bolesne powikłanie po leczeniu.

Dziewczynka marzyła o dużym domku dla lalek, a jej marzenie spełniło się podczas Podróży Spełnionych Fantazji. Nastka nie mogła uwierzyć, że pałac jest tak ogromny i w dodatku w jej ulubionych kolorach. Będzie fantastycznie pasował do wystroju pokoju małej księżniczki. Trochę czasu zajęło nam złożenie posiadłości dla lalek-księżniczek, ale warto było!!! Nastka będzie musiała poustawiać tylko mebelki w pałacu no i potem pozostanie jedynie się bawić.

Oprócz tego Anastazja otrzymała zestawy do malowania i rysowania, puzzle oraz lalki i kucyki Pony do kolekcji. Nastka od razu postanowiła, że zamieszkają one w nowym pałacu.

Za spełnienie marzenia Anastazji z całego serca dziękujemy osobom, które wysłały charytatywny SMS na nr 7272 na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja oraz darczyńcom z portalu Siepomaga.