Marzenie

Krystian dorosz.JPG
Imię dziecka:
Krystian
Wiek:
13
Województwo:
lubelskie

Trampolina FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letni Krystian i 5-letni Przemek to niezwykli bracia, którzy urodzili się z zespołem wad wrodzonych. Cierpią na rzadkie schorzenie - zespół Saethre Chotzena. Typowymi objawami są bardzo liczne deformacje w obrębie głowy, twarzy, a także kończyn. Chłopcy marzyli o posiadaniu dużej trampoliny z siatką i klocków Lego.

Najpierw dojechała do chłopców trampolina. Jest to wspaniałe miejsce do zabawy dla chłopców ponieważ w ich miejscowości nie ma placu zabaw, ani bezpiecznych przestrzeni do zabawy dla małych dzieci. Na prośbę braci tata złożył trampolinę jeszcze tego samego dnia i chłopcy skakali a niej do nocy. Codziennie skaczą wysoko do nieba i są przeszczęśliwi.

Dwa tygodnie później odwiedziliśmy chłopców z pozostałymi prezentami. Ogrom kolorowo opakowanych paczek, które otrzymali zaszokował ich. Chcieli otwierać wszystko na raz, nie wiedzieli za, którą paczkę się łapać :). Najbardziej spodobały im się traktory i kombajn i oczywiście klocki Lego. Ale generalnie podobało im się wszystko, jak coś rozpakowali, to od razu zaczynali się tym bawić.

Chłopcy otrzymali: 4 zestawy klocków Lego, zabawki farmerskie (traktory, kombajny), plecak z wyprawką i artykuły plastyczne do szkoły i przedszkola, maskotki, zabawki do składania, słodycze i inne upominki.

Dziękujemy Wam pomagacze z portalu siepomaga za spełnienie marzeń Przemka i Krystiana. 

Sponsorzy

Galeria

  • Przemek i Krystian Dorosz (1).JPG
  • Przemek i Krystian Dorosz (4)
  • Przemek i Krystian Dorosz (5).JPG
  • Przemek i Krystian Dorosz (6).JPG
  • Przemek i Krystian Dorosz (7).JPG
  • Przemek i Krystian Dorosz (8).JPG
  • Przemek i Krystian Dorosz (9)