Marzenie

Wiktoria kubicka 15 l.
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
20
Województwo:
wielkopolskie

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letnia Wiktoria choruje na glejaka mózgu, złośliwy nowotwór, który nacieka na pień mózgu. Niestety wdrożone leczenie nie pomaga, ani agresywna chemioterapia ani radioterapia. Guz jest nieoperacyjny, dlatego po miesiącach bezskutecznej walki nadzieja zaczynała gasnąć. Na szczęście znalazł się lekarz, który podejmie się operowania W, który dał jej nadzieję, światełko w tunelu, szansę na dalsze życie, na wyzdrowienie. Niepewność i lęk są ogromne, ale jest to jedyna szansa.

Dlatego teraz Wiktoria żyje teraz tylko przyszłością. Ciągle wyobraża sobie, co będzie robić, jak już wyzdrowieje. Myśli, marzy, planuje i to daje jej największą moc. Ma w sobie dużo pasji i ambicji. Kiedyś nastolatka przepadała za jazdą na skuterze, ale niestety jeszcze długo nie będzie mogła na niego wsiąść. Właśnie dlatego marzyła o rowerze, który byłby dla niej bezpieczniejszy i który pozwoliłby jej brać udział w rodzinnych wycieczkach i wypadach z przyjaciółmi.  

Wiktoria otrzymała wymarzony nowy rower tuż po Nowym Roku. Bardzo się ucieszyła ponieważ był dokładnie taki jak sobie wymarzyła. Dodatkowo dziewczyna otrzymała wszystkie niezbędne akcesoria:  lampki, dzwonek, koszyk na bagażnik, blokada oraz licznik. Nowy rower będzie nie tylko przyjemnością, ale także formą rehabilitacji ruchowej. Teraz Wiktoria wierzy, że po operacji i po zimie wyruszy na wycieczkę. To ten nowy rower bardzo ją dopinguje do walki, dał jej siłę i nadzieję, której było tak mało. I tak będzie, bo Wiktoria zwycięży!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w spełnieniu marzenia Wiktorii. 

Galeria

  • IMG 0063.JPG
  • IMG 0064.JPG
  • IMG 0066.JPG
  • IMG 0067.JPG