Marzenie

Kinga janik 10 l.
Imię dziecka:
Kinga
Wiek:
15
Województwo:
kujawsko-pomorskie

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Niespełna 10 letnia Kinga walczy z rakiem przez połowę swojego życia. Mimo, że w szpitalu jest duszą towarzystwa i bardzo popularną dziewczyną, jest szczęśliwa gdy wreszcie może wrócić do domu choć na parę dni. Kinga chciałaby zacząć chodzić normalnie do szkoły, spotykać z koleżankami, jeździć rowerem. Właśnie. Rower dobrej marki, najchętniej biały, to było największe marzenie Kingi, ponieważ do tej pory miała taki mały, dziecinny.

I spełniło się! Dzięki Wam, pomagaczom z siepomaga, którym dziękujemy z całego serca w imieniu Kingi. Piękny biały rower marki Giant z fioletowymi delikatnymi motywami dotarł do Kingi pewnego słonecznego wrześniowego dnia. 

Kinga od razu wsiadła na nowy dwuślad aby go wypróbować i bardzo, ale to bardzo była zadowolona. Oto rower o jakim marzyła! Gdy tylko skończy chemię i nabierze trochę sił będzie mogła wsiąść na rower i popedałować daleko przed siebie. Zapomnieć. Poczuć wolność i radość. Rower będzie na Kingę czekał aby wyzdrowiała na tyle by na nim pojechać na piękną wycieczkę.

 

Dziękujemy!!!

Sponsorzy

Galeria

  • Kinga Janik (1).JPG
  • Kinga Janik (2).JPG
  • Kinga Janik (3).JPG