Marzenie

OH
Imię dziecka:
Olivier
Wiek:
7
Województwo:
dolnośląskie

Łóżko w kształcie Zygzaka McQueen FANTAZJA SPEŁNIONA

4-letni Olivier przeszedł w swoim krótkim życiu niewyobrażalny dramat. W 2014 roku wykryto u niego nowotwór  – neuroblastomę o IV, najwyższym, stopniu złośliwości. Przeprowadzono operację wycięcia całego nadnercza, ale okazało się, że rak rozsiał się już po całym organizmie, a także dał przerzuty do kości. Oprócz agresywnej chemioterapii konieczny był także autoprzeszczep szpiku.

Chłopczyk jest niesamowicie mądrym i dojrzałym dzieckiem, które dzielnie mierzy się z chorobą. Pociechą jest dla niego oglądanie ukochanej bajki – „Auta”. Olivier wymarzył sobie łóżeczko w kształcie głównego bohatera – Zygzaka McQueen’a.

W grudniu wyśniony, upragniony mebelek dotarł do swojego małego właściciela. Chłopiec nie mógł uwierzyć, że to naprawdę dla niego, już, tak szybko. Był bardzo zadowolony, bo łóżko jest duże, ze światłami i oczywiście wygodnym materacem. Olinek ucieszył się też z pościeli, ręcznika, naklejki ściennej i zabawki - samochodu. Będzie mógł teraz wypoczywać po ciężkim leczeniu w wygodnym łóżku, gdzie złe sny i myśli o chorobie nie będą miały wstępu!

Dziękujemy darczyńcom, którzy za pośrednictwem portalu SiePomaga ufundowali łóżko dla Olinka oraz firmie Partner-tex S.C. za przekazanie cudnej pościeli i ręcznika. Wnieślicie mnóstwo radości w życie tego małego chłopczyka!

Galeria

  • 102330
  • 102421
  • 102614
  • 102642