Marzenie

MJ
Imię dziecka:
Marika
Wiek:
20
Województwo:
wielkopolskie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

17-letnia Marika z Konina od kilku miesięcy walczy z guzem pnia mózgu. Jest to bardzo złośliwy i nieoperacyjny nowotwór. Nastolatka jest leczona w CZD w Warszawie, ponieważ jest to jedyny szpital, który podjął się walki z tym bardzo poważnym nowotworem. Marika to bardzo silna i pozytywnie nastawiona do życia dziewczyna, która ma pełno planów i marzeń. Choć jest bardzo osłabiona chemią – nie poddaje się. Wspiera ją mama i młodszy brat, którzy zrobiliby dla niej wszystko. Marika w przerwach pomiędzy kolejnymi kursami chemii, mającymi na celu zmniejszenie progresji guza, przebywa w domu, dlatego jej wielkim marzeniem był telewizor w jej pokoju. Mogłaby wtedy oglądać ulubione programy kiedy tylko zapragnie.

Marzenie Mariki spełniło się, gdy przedstawicielki fundacji zawitały u niej w domu. Marika, choć wiedziała, że będzie miała gości, zupełnie nie spodziewała się tak wspaniałych prezentów. Najpierw rozpakowała torby z kosmetykami – otrzymała kosmetyki Under 20 firmy Eris, które bardzo ją ucieszyły, jak również zestaw kosmetyczek i lakierów do paznokci. Kosmetyki sprawiły jej radość, ponieważ chce ładnie wyglądać, jak każda nastolatka. Każdą rzecz bardzo dokładnie oglądała i wszystko jej się bardzo podobało. Następnie przyszedł czas na rozpakowanie telewizora – ach jaka to była radość – Marika jej nie ukrywała, widać było jak bardzo się cieszyła. Teraz będzie mogła oglądać telewizję kiedy tylko zapragnie oraz grać z bratem na Xboxie, którego otrzymała od nas wcześniej. Marika była naprawdę bardzo zadowolona ze wszystkich prezentów. Spędziłyśmy z nią i jej mamą sporo czasu na rozmowach o życiu. To był niezapomniany czas i cieszymy się, że mogłyśmy sprawić im trochę radości.

Za wniesienie radości w życie Mariki dziękujemy:

- Grupie Onet.pl organizatorowi konkursu „Gala Twórców 2015 – Blog Roku 2015, Video Roku 2015” oraz wszystkim osobom, które wysyłały SMS-y podczas konkursu za ufundowanie telewizora

- EUROCOMM PL Sp. z o.o. za udzielenie rabatu na zakup telewizora

- Laboratorium Kosmetycznemu Dr. Irena Eris za ufundowanie kosmetyków Under 20

- Jupol-Car Sp. z o.o. właścicielowi wypożyczalni Avis za użyczenie samochodu

- hotelowi Novotel Centrum w Poznaniu za ugoszczenie przedstawicielek fundacji

Galeria

  • Marika Jaskowiak (4).JPG