Marzenie

KR
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
9
Województwo:
świętokrzyskie

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper trafił do szpitala we wrześniu 2015 roku z dusznościami i w bardzo ciężkim stanie. W dniu, w którym rodzice usłyszeli straszną diagnozę, Kacperkowi urodził się wymarzony braciszek. Ogromny smutek i przerażenie przeplatało się z radością. U chłopca zdiagnozowana chłoniaka śródpiersia i od razu wdrożono bardzo silną chemię ze względu na krytyczny stan. Pierwsze dni Kacperek spędził sam na oddziale ratunkowym, gdzie rodzice nie mieli prawa wstępu. Póżniej przez długi czas prawie non stop przebywał w szpitalu i przyjmował kolejne bloki chemii, znosił ciężkie i bolesne zabiegi oraz stresujące badania.

Kacper najbardziej na świecie chciał mieć jakąś rozrywkę w długie, jesienne i zimowe wieczory spędzane na oddziale. Marzył o tablecie, który umożliwiłby mu kontakt z tatą pracującym za granicą oraz pozwolił zająć myśli czymś przyjemniejszym niż szpitalna rzeczywistość.

Dzięki zaanagażowaniu naszych sponsorów marzenie Kacpra udało się zrealizować. Chłopiec otrzymał upragniony tablet, z którego będzie mógł korzystać zarówno w domu, jak i w czasie wizyt w szpitalu. Ta wspaniała niespodzianka pozowli stworzyć przestrzeń będącą odskocznią dla codzienności wypełnionej chorobą.

Za spełnienie marzenia Kacpra serdecznie dziękujemy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.