Marzenie

Adrianna K.
Imię dziecka:
Adrianna
Wiek:
18
Województwo:
wielkopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Nasza podopieczna, 16-letnia Ada z Zalesia Wielkiego była zdrowym i silnym dzieckiem aż do momentu, kiedy skończyła 5 lat. Wtedy to zaczął ją męczyć przewlekły, uporczywy kaszel, który nie ustępował całymi tygodniami. Podczas badań okazało się, że dziewczynka ma dramatycznie powiększoną wątrobę oraz ogromną ilość nagromadzonych w ciele płynów. Wtedy to padła diagnoza: mukowiscydoza – śmiertelna choroba genetyczna powodująca uszkodzenie i niewydolność układu oddechowego i pokarmowego. Leczenie ma charakter jedynie objawowy. Starszy brat Ady cierpi na to samo schorzenie.

Największym marzeniem naszej podopiecznej był własny laptop z grą The Sims i to marzenie spełniło się wraz z nadejściem nowego roku. Zaskoczenie i radość były ogromne! Ada jest bardzo towarzyską i komunikatywną dziewczyną. Niestety jej choroba jest niezwykle uciążliwa i nieprzewidywalna, dlatego nastolatka często jest odcięta od świata rówieśników oraz ich codziennych rozrywek. Otrzymany laptop da jej namiastkę brakującego świata oraz umożliwi kontakty z kolegami i koleżankami w tych trudnych dniach, kiedy choroba szczególnie daje się we znaki. Dodatkowo Ada dostała cały zestaw najróżniejszych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji oraz książki kucharskie.

Z całego serca dziękujemy InfoPraca Sp. z o.o. za podarowanie laptopa oraz gry The Sims; a także Państwu Annie i Ryszardowi Formela za przekazanie kosmetyków Oriflame!

Galeria

  • 264
  • 265
  • 446