Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Zosia
Wiek:
15
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Gadżety z Monster High FANTAZJA SPEŁNIONA

12 kwietnia 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Warmińsko-Mazurskim Banku Spółdzielczym w Piszu sześcioro chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła przemówieniem i bardzo serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Panią Hannę Barbarę Ruszczyńską - Prezes Zarządu. Następnie po wspólnych zdjęciach, w Sali operacyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie ośmioletniej Zosi, która od urodzenia zmaga się z ciężką wadą serca. Dziewczynka ma za sobą dwie bardzo skomplikowane operacje, wciąż przyjmuje leki. Zosia jest bardzo żywym dzieckiem, tym trudniej jej się pogodzić z wieloma ograniczeniami. Musi bardzo na siebie uważać. Nie może się skaleczyć, mieć siniaków, nie może nawet przekłuć uszu – wszystko to grozi wylewem. Największym marzeniem Zosi były lalki i akcesoria Monster High. Zosia dostała całą górę prezentów. Na ich widok zaniemówiła z wrażenia. Wśród prezentów były m.in. dwie wymarzone lalki, zegarek, książki i zeszyty, perfumy, torebka i bluza. Zosia nie mogła uwierzyć, że to wszystko jest dla niej. Była bardzo szczęśliwa z otrzymanych prezentów.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku. Wszyscy marzyciele otrzymali także od Banku dodatkowe prezenty. Dzieci w podziękowaniu  za spełnione marzenia przekazały Pani Prezes własnoręcznie wykonane laurki. Kolejnym, bardzo ciekawym punktem programu było zwiedzanie Banku. Najbardziej spodobał się dzieciom skarbiec, liczarki do pieniędzy oraz bankomat od tyłu.

Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił catering przygotowany przez Bank oraz słodki poczęstunek od fundacji. To były miłe chwile, żeby porozmawiać i lepiej się poznać. To był szczęśliwy moment dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Zosi dziękujemy Warmińsko-Mazurskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Piszu.

Hotelowi Amax z Mikołajek dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0003.JPG
  • DSC 0009.JPG
  • DSC 0022.JPG
  • DSC 0031.JPG
  • DSC 0148.JPG
  • DSC 0222.JPG