Marzenie

Fot
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
11
Województwo:
zachodniopomorskie

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

6-letnia Natalka z Chabowa pod Szczecinem choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu prawostronnego. Jeszcze kilka lat temu lekarze twierdzili, że będzie „warzywkiem” i sugerowali, aby oddać ją do hospicjum.  Mama, pomimo bardzo trudnej sytuacji (samotna, mieszka w pokoju u dziadka), postanowiła jednak zawalczyć o córkę i całkowicie się dla niej poświęciła. Dzięki niezwykle intensywnej rehabilitacji i ogromowi włożonego wysiłku dziewczynka próbuje już samodzielnie się poruszać i komunikować. Ma wprawdzie kłopoty z mową, kuleje i wymaga pomocy w wielu najprostszych czynnościach, ale nie przestaje ćwiczyć i osiągnęła już dużo więcej niż przewidywali specjaliści.
Natalka bardzo lubi bawić się lalkami Barbie. I marzy o nowoczesnym smartfonie.

Tuż po Bożym Narodzeniu kurier z CAT LC Polska Sp. z o.o., firmy od wielu lat dostarczającej prezenty podopiecznym Fantazji, przyjechał z paczkami dla Natalii. Dziewczynka ucieszyła się bardzo z kilku lalek Barbie, wielu akcesoriów, innych zabawek i całego mnóstwa słodyczy. Kiedy z zaciekawieniem otworzyła kolejne pudełko, oniemiała z zachwytu. Wewnątrz znajdował się nowy model, nowoczesnego smartfona. Oczy jej się zaświeciły, kiedy pojawiły się w nich iskierki radości. Jest! Nareszcie! Ten upragniony, wyczekany, prawdziwy, „dorosły” smartfon!

Za spełnienie marzenia Natalii o smartfonie z całego serca dziękujemy pracownikom Nike Poland Sp. z o.o., za lalki Barbie z akcesoriami i inne zabawki dziękujemy pracownikom Servier Polska Sp. z o.o., którzy jak zwykle ogromnie się zaangażowali i przygotowali prezenty świąteczno-noworoczne dla wielu rodzin podopiecznych Fantazji. Za słodycze dziękujemy firmie TAGO i Bahlsen Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy! Po raz kolejny sprawili Państwo ogromną radość dzieciom i ich rodzicom. Dla nich najważniejsze było, że ktoś o nich pamiętał…

Dziękujemy!

Galeria

  • Natalia