Marzenie

Fot
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
11
Województwo:
zachodniopomorskie

Sprzęty domowe i przybory szkolne FANTAZJA SPEŁNIONA

11-letnia Natalka choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu prawostronnego. Lekarze nie dawali jej szans na rozwój i sugerowali, aby oddać ją do hospicjum. Mama postanowiła jednak zawalczyć o córkę i całkowicie się dla niej poświęciła. Dzięki niezwykle intensywnej rehabilitacji i ogromowi włożonego wysiłku dziewczynka samodzielnie się porusza i komunikuje. Co prawda wymaga pomocy w wielu czynnościach, ale nie przestaje ćwiczyć i osiągnęła już dużo więcej niż przewidywali specjaliści.

Sytuacja finansowa rodziny jest trudna, a rehabilitacja i leczenie Natalki jest bardzo kosztowne. Pieniędzy nie zawsze starcza na potrzebne sprzęty codziennego użytku i zaspokojenie wszystkich potrzeb rosnącej dziewczynki.

Paczka, w której znalazło się żelazko, maszynka do mielenia oraz urządzenie Multi Cook, szczególnie ucieszyła mamę Natalki. Nowe sprzęty ułatwią jej gotowanie i wykonywanie obowiązków domowych. Natalka otrzymała z kolei tornister, artykuły szkolne i książki, które pomogą jej się uczyć i dalej rozwijać. Po ciężkiej pracy należy się chwila zabawy, a tej z pewnością nie zabraknie dzięki lalkom, które również otrzymała dziewczynka. Niespodzianki trafiły w gust obu pań, a szeroki uśmiech długo nie schodził  z ich twarzy.

Serdecznie dziękujemy:

  • Państwu Annie i Ryszardowi Formela – za przekazanie urządzenia Multi Cook;
  • Wydawnistwu Siedmioróg – za przekazanie książek;
  • Pentel Poland Sp. z o.o. – za przekazanie artykułów plastycznych;
  • Rossman Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. – za przekazanie tornistra;
  • CAT LC Polska Sp. z o.o. – za dostarczenie paczki.

Galeria

  • Natalia Lapecinska1
  • Natalia Lapecinska2