Marzenie

1417516862-1z
Imię dziecka:
Nadia
Wiek:
10
Województwo:
zachodniopomorskie

Zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letnia Nadia ze Szczecina w chwili przyjścia na świat dostała 10 punktów w skali Apgar. Niestety jej dalszy rozwój nie przebiegał prawidłowo. Mniej ruszała prawą rączką i nóżką, miała problemy z siadaniem. Około 12 miesiąca życia zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce, a później także padaczkę lekooporną. Padaczka postępowała w bardzo szybkim tempie i powodowała potworne bóle głowy, dlatego 4 lata temu dziewczynka przeszła poważną operację mózgu. Niestety ataki nie ustąpiły. Nadia jest dzieckiem chodzącym, ale utyka i ma niedowład prawej strony ciała. Od kiedy skończyła pół roczku, jest bardzo intensywnie rehabilitowana.
 Rodzice Nadii robią co mogą, żeby jej dzieciństwo nie odbiegało od codzienności zdrowych dzieci. I chyba im się to udaję, bo dziewczynka jest radosna, bardzo lubi się bawić. Pod choinką dziewczynka chciała znaleźć klocki Lego, puzzle, książki i audiobooki przygodowe, o zwierzętach, podróżach, ciastoliny i inne masy, z których można lepić, tworzyć lepszy świat.

Stało się to wkrótce po świętach dzięki kurierowi z CAT LC Polska Sp. z o.o., która pomaga Fantazji od wielu lat. Ten wysłannik św. Mikołaja przywiózł do Nadii upragnione prezenty. W rolę świętego wcielili się pracownicy Servier Polska Sp. z o.o., którzy jak zwykle ogromnie się zaangażowali i przygotowali prezenty świąteczno-noworoczne dla wielu rodzin podopiecznych Fantazji. Wszystkie rzeczy, o jakich nasza marzycielka pomyślała zostały dostarczone, a dodatkowo mnóstwo słodyczy od TAGO i Bahlsen Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy! Po raz kolejny sprawili Państwo ogromną radość dzieciom i ich rodzicom. Dla nich najważniejsze było, że ktoś o nich pamiętał…

Dziękujemy!

Galeria

  • DSC00998.JPG