Marzenie

WZ
Imię dziecka:
Weronika
Wiek:
20
Województwo:
lubuskie

Lustrzanka FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letnia Weronika wycierpiała więcej niż większość z nas mogłaby sobie wyobrazić. Los potraktował ją bardzo niesprawiedliwie zsyłając na nią ostrą białaczkę szpikową, która atakuje raz po raz i nie daje o sobie zapomnieć.

Nastolatka 1/3 życia spędziła w szpitalu. Kroplówki z chemioterapią, przetaczanie krwi, przeszczepy szpiku - w którymś momencie stało się to normą, codziennością... Tym, co dodaje dziewczynie sił i pozytywnie nastraja, jest jej niedawno odkryta pasja - fotografowanie. Weronika była przyzwyczajona do długich smutnych i samotnych godzin w szpitalnym łóżku, ale w którymś momencie zauważyła, że kiedy robi zdjęcia, jej nastrój znacznie się poprawia. Od tej pory jest to jej sposób na trudne chwile, sposób na zapomnienie. Dziewczyna marzyła o nowoczesnym aparacie typu lustrzanka, który dałby jej o wiele więcej możliwości niż telefon komórkowy. Jej fantazję udało się spełnić! Dzień, w którym kurier dostarczył paczkę z upragnionym aparatem, z pewnością pozostanie na długo w pamięci Weroniki. To wtedy uwierzyła, że marzenia naprawdę się spełniają. Że czasem rzeczy niemożliwe okazują się całkiem realne.

Weronika od razu zagłębiła się w tajniki lustrzanki, poznawała jej możliwości i wprost nie mogła się doczekać, kiedy zacznie robić pierwsze zdjęcia rodzinie, przyjaciołom, przyrodzie i praktycznie wszystkiemu, co ją otacza. Bardzo przeżywała ten prezent i gdyby mogła, uściskałaby każdego, kto pomógł spełnić jej marzenie. Teraz, wszystko co kocha, będzie mogła mieć cały czas przy sobie - na zdjęciach.

Dziękujemy darczyńcom z portalu Siepomaga za ufundowanie aparatu, a tym samym wniesienie w życie Weroniki nieopisanej radości.

Galeria

  • 120114
  • 120200
  • 120223
  • 120505