Marzenie

MJ
Imię dziecka:
Magdalena
Wiek:
12
Województwo:
śląskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letnia Madzia od 2012 roku choruje na białaczkę szpikową. Leczono ją chemioterapią, ale niestety na początku 2016 roku okazało się, że konieczny będzie także przeszczep szpiku, aby choroba nie przeszła w postać ostrą. Wystąpiły po nim liczne powikłania, w związku z czym dziewczynka przebywa prawie non stop w szpitalu. W szkole była tylko przez miesiąc.

Magda rośnie, a wraz z nią jej fantazje i ambicje. 8-latka od jakiegoś czasu marzyła o laptopie, na którym mogłaby się pouczyć, połączyć z Internetem oraz pograć w różne gry. Dziewczynka z powodu intensywnego oraz długotrwałego leczenia rozwija się wolniej niż jej rówieśnicy i wygląda na dwa lata młodszą, ale ponieważ jest niezwykle ambitna i pracowita, chciałaby im dorównać.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego marzenie Madzi stało się rzeczywistością. Do jej rąk trafił upragniony laptop wraz z torbą.

Dziewczynka wprost szalała ze szczęścia i nie można jej było oderwać od prezentu. Realizacja największego marzenia Madzi da jej nie tylko ogrom radości, ale także skróci długie dni spędzane w szpitalnym łóżku i pozwoli jej rozwijać zainteresowania i zdolności. Połączenie nauki z zabawą z pewnością wspaniale wpłynie na jej rozwój. Uśmiech i błysk w oczach Magdy jest najlepszym dowodem na to, że prezent okazał się strzałem w dziesiątkę!

Za spełnienie marzenia Magdy z całego serca dziękujemy firmie ACER Poland Sp. z o.o., która podarowała laptopa dla Magdy.

 

Galeria

  • 150247
  • 150259