Marzenie

VL
Imię dziecka:
Vladyslav
Wiek:
11
Województwo:
mazowieckie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Rak zaatakował niespełna 8-letniego Vladyslava z Sulejówka, kiedy nie miał jeszcze nawet roczku. Guz ulokował się na nerwach wzrokowych. Chłopiec przeszedł już 8 różnych zabiegów operacyjnych, w tym 3 polegające na próbie usunięcia guza. Niestety nie udało się go wyciąć w całości, dlatego konieczne było także wdrożenie chemioterapii. Najgorszy koszmar minął, ale z powodu choroby oraz przebytych operacji Vladyslaw nie widzi na jedno oczko, a w drugim ma dużą wadę.

Największym marzeniem Vladyslava był duży telewizor. Świat bajkowych postaci oraz ulubionych programów i gier jest dla chłopca najbezpieczniejszym azylem. Brak odporności nie pozwala chłopcu na częste wychodzenie z domu, często też pojawiają się infekcje. Dlatego Vladek chciałby mieć telewizor w swoim pokoju, dzięki któremu czas spędzony w czterech ścianach byłby dla niego znacznie przyjemniejszy.

Materialne fantazjeVladka spełniły się podczas Podróży Spełnionych Fantazji gdy odwiedziliśmy go wraz z towarzyszącymi nam wolontariuszami z Kanady.

Chłopiec jest bardzo śmiały i bez skrępowania otwierał wszystkie prezenty. Oprócz dużego telewizora Vladek otrzymał także wiele zestawów do rysowania i malowania, a także zabawki np. koparkę, zestaw budowlańca oraz klocki konstrukcyjne. Vladek uwielbia rysować i malować oraz bawić się z młodszym bratem dlatego obaj chętnie się z nami bawili. Spędziliśmy z braćmi sporo czasu na zabawie, a wizyta była niezapomniana. Rodzice Vladka niedawno przeprowadzili się do nowego, jeszcze nie wykończonego mieszkania dlatego telewizor bardzo się przyda do nowego pokoju chłopców. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia fantazji Vladka, a przede wszystkim:

  • Oriflame Products Poland Sp. z o.o. za przekazanie środków na zakup telewizora, zabawek, gry, książki do nauki rysowania i artykułów plastycznych;
  • EUROCOMM PL Sp. z o.o. za udzielenie rabatu na zakup telewizora;
  • Małemu Samorządowi Uczniowskiemu SP 300 w Warszawie oraz wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję oraz Pani Ewelinie Michnowskiej za podarowanie artykułów plastycznych, kolorowanek i maskotki dla Vladyslava oraz książeczki, maskotki i artykułów plastycznych dla brata;
  • Firmie DUMEL za przekazanie drewnianej koparki.

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3