Marzenie

KN
Imię dziecka:
Kamil
Wiek:
22
Województwo:
wielkopolskie

Wyjazd nad morze FANTAZJA SPEŁNIONA

Pełnoletni już Kamil z woj. wielkopolskiego jeszcze do niedawna widział morze tylko na zdjęciach i w telewizji. Kiedyś był nad Bałtykiem, ale było to tak dawno temu, że nie zapamiętał nic. Pozostało mu marzyć i mieć nadzieję.

Kamil urodził się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Rodzinie nie jest lekko. Rehabilitacja pochłania wszystkie wolne środki, o podróży życia można było tylko śnić. A jednak marzenia się spełniają. To był chyba najpiękniejszy wrzesień, najpiękniejszy tydzień roku – cudowne chwile spędzone w gościnnym Domu Wypoczynkowym „Rzemieślnik”.  Do Gdańska Kamil pojechał z mamą. Czas spędzony w ośrodku na długo pozostanie w ich pamięci. Cudowni ludzie, fantastyczne warunki i przepyszne jedzenie. Do tego zabiegi – dwa razy dziennie. Każdą wolną chwilę Kamil spędzał na plaży. Patrzył, dotykał, wsłuchiwał się. Wszystko było takie ekscytujące, wszystko mu się podobało… nawet deszcz.

Tego wyjazdu Kamil nie zapomni nigdy. Jak było? „Było super, fantastycznie!!!” 

Dziś chłopak z uśmiechem przegląda zdjęcia, dotyka zebrane na plaży muszelki i wierzy, że jeszcze kiedyś pojedzie nad morze.

Za spełnienie największej fantazji Kamila, za podarowanie mu chwil prawdziwego szczęścia i cudownych wspomnień z całego serca dziękujemy Domowi Wypoczynkowemu „Rzemieślnik” w Gdańsku.

Galeria

  • Kamil Czarnecki 1
  • Kamil Czarnecki 2