Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
19
Województwo:
podkarpackie

Konsola Xbox z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

12-letni Jakub pochodzi z Sanoka. Chłopiec urodził się z zespołem Downa, teraz walczy też z ostrą białaczką limfoblastyczną. Największym marzeniem Jakuba była konsola Xbox Kinect z grami, a w szczególności z grą Toy Story. Uwielbia tę bajkę, a jego ulubionym bohaterem jest Buzz.

Marzenie Kuby stało się rzeczywistością podczas marcowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady. Wprost nie mogliśmy doczekać się reakcji Kuby na widok wymarzonego prezentu. Jak tylko podjechaliśmy pod domu, Kuba przywitał nas okrzykiem radości. Czekała na nas także mama i młodsza kuzynka chłopca. Kubuś, jak prawdziwy dżentelmen, zaprosił nasze wolontariuszki do środka i uprzejmie wskazał miejsce na kanapie. Chłopiec odebrał wręczone prezenty i delikatnie rozpakował. Gdy tylko do ręki wpadł mu ukochany Buzz, aż podskoczył ze szczęścia. Prawdziwie nieopisaną radość sprawiła mu także konsola Xbox Kinect. Dzięki pomocy naszych specjalistek, w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut, Xbox został zainstalowany. Kuba od razu podzielił nas na drużyny i wspólnie zaczęliśmy grać w Star Wars. Zabawy było co niemiara, wszyscy bardzo się wzruszyli widząc Kubę tak szczęśliwego. Uśmiech Kuby długo jeszcze będzie nam towarzyszył.

Z całego serca dziękujemy następującym firmom i osobom prywatnym, bez których realizacja marzenia Kubusia nie byłaby możliwa:

  • Media Markt Polska Sp. z o.o. z Rybnika za ufundowanie Xboxa Kinect z grami
  • Firmie Brook właścicielowi sklepu Ale Smyk za przekazanie zabawki Buzz Astral
  • Grupie SET, członkowi Rady Przyjaciół Fundacji za ufundowanie zestawu Toy Story, gier i zabawek

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0293
  • DSC 0298
  • DSC 0311
  • IMG 3756