Marzenie

KSz
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
12
Województwo:
mazowieckie

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

W czerwcu 2016 roku 8-letni wtedy Kacper z Legionowa trafił na nocny dyżur do szpitala z potwornym bólem ręki. Skierowano go na serię badań, które niestety potwierdziły najgorsze przypuszczenia - nowotwór złośliwy mięsak Ewinga zlokalizowany na kości ramiennej. Chłopczyk przeszedł agresywną chemioterapię oraz operację wycięcia guza i wstawienia endoprotezy. Niestety na początku 2019 roku rak zaatakował ponownie. Kacper jeszcze raz musiał znieść kolejne cykle chemii oraz naświetlania. To jednak nie wystarczy, dlatego czeka go dodatkowo przeszczep szpiku.

Kacper 8 września obchodzi 11-te urodziny. Od jego mamy dowiedzieliśmy się, że niedawno zepsuł mu się telefon i bardzo marzył o nowym modelu. Ponieważ chłopczyk na kilka dni przed urodzinami przyjechał na badania do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, postanowiliśmy że to idealny moment, aby zrobić mu niespodziankę J Kiedy przedstawicielka Fantazji dotarła do szpitala, Kacper był akurat w trakcie tomografii. Gdy badanie się skończyło i chłopiec wyszedł na korytarz, nastąpiło powitanie i przedstawienie się. Nasz podopieczny był w totalnym szoku i na chwilę aż zaniemówił z wrażenia! Dopiero kiedy otworzył prezenty, szeroki uśmiech wrócił na jego buzię, a radość wzięła górę nad zaskoczeniem. Kacper był zachwycony nowiutkim smartfonem Huawei – do tej pory miał zawsze stare telefony po rodzicach. Od razu go uruchomił i zabronił mamie go dotykać ;) W ruch poszła także gra polegająca na projektowaniu innowacyjnych wynalazków, budynków i urządzeń. Chłopca w trakcie oczekiwania na kolejne badanie całkowicie pochłonęło rysowanie.

Kacper to niesamowicie pogodny, żywiołowy i kontaktowy 11-latek. Dzielnie znosi trudy leczenia i jedyne, o czym myśli to powrót na ukochane boisko. To było cudowne spotkanie z młodym bohaterem, za którego mocno trzymamy kciuki! Wspaniale było mu zrobić przedurodzinową niespodziankę i sprawić tyle radości.

Za spełnienie marzenia Kacpra z całego serca dziękujemy:

  • Firmie MMC Polska, która ufundowała fantastyczny smartfon;
  • Firmie Rebel Sp. z o.o., która przekazała wspaniałą grę.

Galeria

  • 100423