Marzenie

Kj
Imię dziecka:
Krzysztof
Wiek:
11
Województwo:
podlaskie

Xbox z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

Krzyś trafił do szpitala w grudniu 2015 roku z powodu nieustępującej gorączki i powiększonych węzłów chłonnych. Lekarze zdiagnozowali chorobę immunologiczną, ale po 3 miesiącach okazało się, że diagnoza była błędna. Tak naprawdę chłopiec cierpiał na ziarnicę złośliwą, która z powodu pomyłki zdążyła już poczynić znaczne spustoszenia w jego organizmie – zajęła węzły chłonne i przyczyniła się do niewydolności wątroby. Po paru miesiącach nastąpiły także przerzuty do kości. Krzysia poddano leczeniu chemioterapią oraz autoprzeszczepowi.

Mama Krzysia mówi o nim, że to „chłopiec, który nie chodzi, tylko biega”, i to mimo ciężkiej choroby. W szpitalu 8-latek szczególnie upodobał sobie konsolę, na której uwielbiał szaleć z chorymi kolegami. Marzył, żeby mieć taką samą w domu i móc grać w swoje ukochane wyścigi!

Pod koniec października marzenie Krzysia stało się rzeczywistością. Chłopiec nie miał pojęcia o czekającej go niespodziance. Nawet jego siostra dochowała tajemnicy i nie pisnęła ani słówka. Pewnie właśnie dlatego radość po otworzeniu paczki i ujrzeniu konsoli z zestawem gier była tak ogromna. Uśmiech Krzysia mówi sam za siebie! To był jego szczęśliwy dzień – dzień, którego z powodu wielkich emocji, długo nie zapomni…

Za spełnienie marzenia Krzysia z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom z portalu Siepomaga.pl.

Galeria

  • Krzys Jachimowicz1
  • Krzys Jachimowicz2
  • Krzys Jachimowicz3