Marzenie

JC
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
15
Województwo:
małopolskie

Zestaw Lego Minecraft FANTAZJA SPEŁNIONA

12-letni Kuba z Krakowa pierwszy raz zachorował wiosną 2008 roku. Z powodu wymiotów i odwodnienia został skierowany do szpitala na kroplówkę. Tam USG wykazało 10-centymetrowego guza na nadnerczu. Diagnoza: nowotwór złośliwy – neuroblastoma. Chłopiec przeszedł chemioterapię, operację, autoprzeszczep, naświetlania, a następnie chemię w tabletkach. Niestety w 2010 roku choroba powróciła. Później w 2014… Obecnie Kuba walczy już z trzecią wznową raka i ciągle się nie poddaje!

Wielką fascynacją 12-latka są klocki Lego oraz gra Minecraft. Aby połączyć jedną pasję z drugą, Kuba wymarzył sobie zestaw Lego Minecraft Micro World The End 21107. Dzięki tym upragnionym klockom mógłby samodzielnie zbudować mini model popularnej gry internetowej.

Nie da się opisać słowami radości Kuby, kiedy pod choinką znalazł upragniony zestaw. Mało tego, był tam jeszcze drugi – Lego Minecraft Lodowe Kolce. Podwójna niespodzianka i podwójne szczęście! Chłopiec śmiał się od ucha do ucha i wręcz przytulał do siebie pudełka z klockami. To był bardzo wzruszający widok…

Z całego serca dziękujemy Centrum Medycznemu Damiana za podarowanie Kubusiowi tak wspaniałych prezentów!

Galeria

  • 164350
  • 164502
  • 164513