Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Mateusz
Wiek:
12
Województwo:
mazowieckie

Przenośny odtwarzacz DVD z bajkami FANTAZJA SPEŁNIONA

Czteroletni Mateusz mieszka w Płocku i choruje nowotwór oka. Chłopiec jest obecnie w trakcie kolejnej chemioterapii. Jego fantazją było posiadanie przenośnego odtwarzacza DVD wraz z bajkami i filmami – szczególnie z ulubionymi postaciami Tomek i Przyjaciele, Bob Budowniczy oraz Tom & Jerry. Dodatkowo od fundacji dostał zabawki i pociągi z ulubionej serii Tomek i Przyjaciele, pościel z Bobem Budowniczym.


Marzenie Mateusza spełniło się podczas lipcowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której uczestniczyli wolontariusz z Kanady z zaprzyjaźnionej organizacji Coalition for Kids. Mateusz skakał z radości gdy ujrzał zapakowane prezenty, nie mógł się zdecydować, które w pierwszej kolejności ma otwierać. Na szczęście w tym „ciężkim” zajęciu pomogli mu wolontariusze. Chłopiec był zachwycony widząc wspaniały zestaw ulubionych bajek, a do tego odtwarzacz DVD i zabawki. Przy każdym rozpakowywanym prezencie cały czas podskakiwał i krzyczał z radości. Zachwyt chłopca rósł z każdą chwilą.

Mieszkanie rodziny Mateuszka zawsze wypełnione radosnym gwarem chłopca teraz było jeszcze głośniejsze, aż na klatce schodowej słychać było okrzyki radości i ekscytacji. Mateusz wcale nie chciał abyśmy wychodzili, wciąż tylko chciał się bawić z nami nowymi zabawkami przy akompaniamencie bajek z nowego DVD. Chłopiec był zachwycony wszystkimi podarunkami, a na koniec w podziękowaniu za spełnione marzenie i zaśpiewał nam piosenkę, której nauczył się specjalnie na nasz przyjazd. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść tyle radości w życie Mateuszka. Przenośne DVD i ulubione bajki pozwolą mu zwalczyć szpitalną nudę, a zabawki będą zawsze czekać na powrót Mateuszka ze szpitala.

Za wniesienie radości w życie chłopca z całego serca dziękujemy wieloletniemu mecenasowi fundacji Towarzystwu Ubezpieczeń HDI Asekuracja S.A, który ufundował przenośne DVD i bajki dla Mateusza. Zakup zabawek został pokryty z funduszy wpłaconych przez osoby indywidualne i z wpłat 1%. Za podarowanie pościeli z Bobem Budowniczym dziękujemy firmom www.pieknamama.pl i www.domowetekstylia.pl.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy z całego serca. 

Galeria

  • IMG 7407
  • IMG 7436