Marzenie

13782157-1078387952246321-4924813448490362576-n
Imię dziecka:
Patrycja
Wiek:
11
Województwo:
mazowieckie

Boombox z mikrofonem i piosenkami FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letnia Patrycja z Mińska Mazowieckiego urodziła się z 10-oma punktami w skali Apgar. Niestety stopniowo zaczęły się pojawiać różne problemy: dziewczynka nie umiała ssać, miała wzmożone napięcie mięśniowe, późno zaczęła chodzić. Dopiero w wieku 3,5 lat lekarze zdiagnozowali niezwykle rzadki zespół wad wrodzonych, zwany zespołem Smith-Magenis. Choroba objawia się m.in. postępującym opóźnieniem umysłowym oraz narastającymi zaburzeniami behawioralnymi i somatycznymi. Patrycja jest na poziomie 3-latka, ma problemy z mową, jest pampersowana. Dodatkowo cierpi na epilepsję, chorobę oczu, niedosłuch i porażenie czterokończynowe.

Pati to bardzo wesoła i muzykalna dziewczynka. Uwielbia śpiewać, a kiedy tylko może, prezentuje swój talent szerszej publiczności. Właśnie dlatego marzył jej się prawdziwy zestaw do karaoke, tzw. boombox z mikrofonem, ozdobiony motywami z jej ulubionej bajki – „Kraina Lodu”.

Marzenie 8-latki spełniło się w Święta Bożego Narodzenia. Prezent był dokładnie taki, jak wyśniła sobie nasza podopieczna! Oprócz przepięknego boomboxa z mikrofonem, dostała także zestaw radosnych, dziecięcych piosenek, uroczego misia oraz inne niespodzianki. Radość była nie do opisania! Dziewczynka praktycznie od razu musiała wypróbować nowy sprzęt i wyśpiewać swoje szczęście.

Za spełnienie ogromnej fantazji Patrycji z całego serca dziękujemy Centrum Medycznemu Damiana.

Galeria

  • Bereda
  • Bereda1
  • Bereda2