Marzenie

18944492-444656682569779-1540455655-n
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
9
Województwo:
mazowieckie

Zestaw Lego z samolotem i lotniskiem FANTAZJA SPEŁNIONA

5-letnia Natalka z Komorowa jest dzieckiem autystycznym. Mówi tylko pojedyncze słowa, ma nieadekwatne zachowania, trudności w odnalezieniu się w większej grupie oraz bardzo osłabioną odporność, co powoduje, że więcej czasu spędza w domu z mamą niż ze swoimi rówieśnikami. Dziewczynka została zdiagnozowana w wieku 2 latek – rodziców niepokoił brak mowy, problemy z nauką chodzenia oraz ataki autoagresji. Dzisiaj Natalka uczęszcza do przedszkola integracyjnego i powolutku robi kolejne postępy.

Wielkim marzeniem Natalki był zestaw klocków Lego z samolotem pasażerskim i lotniskiem. Kilkulatka bardzo lubi tworzyć, budować, konstruować…

Fantazja naszej podopiecznej spełniła się w Święta Bożego Narodzenia. Natalka nie posiadała się ze szczęścia. Od razu chciała budować samolot, więc pudełko zostało szybko odpakowane, a potem cała rodzina zabrała się do roboty. Kiedy samolot był już gotowy, 5-latka była pod wrażeniem. Był taki duży i piękny! Dziewczynka od razu w swojej zabawie przeniosła się na lotnisko i wyruszyła samolotem w niezapomnianą podróż!

Za spełnienie marzenia Natalki z całego serca dziękujemy Centrum Medycznemu Damiana.

Galeria

  • 5962.JPG
  • 5964.JPG
  • 5971.JPG