Marzenie

IMG 20170620 100151
Imię dziecka:
Oliver
Wiek:
11
Województwo:
lubuskie

Trampolina FANTAZJA SPEŁNIONA

11-letni Oliver przez pierwsze 1,5 roku życia rozwijał się prawidłowo. Niestety, w wieku 19 miesięcy dostał ataku padaczki i od tej pory choroba zaczęła się posuwać w bardzo szybkim tempie. Chłopczyk stracił niemal wszystkie umiejętności, które zdążył już nabyć. Obecnie jego układ nerwowy nie działa prawidłowo. Oliver nie czuje bólu, bywa agresywny, cierpi na bezsenność i wymaga całodobowej opieki mamy.

Z powodu choroby chłopcu bardzo trudno jest nawiązywać nowe znajomości i często spotyka się z negatywnymi reakcjami ze strony innych dzieci. Dodatkowo publiczne miejsca zabaw nie są dla niego bezpieczne. Właśnie dlatego marzył o trampolinie do przydomowego ogrodu.

Klika dni temu na trawniku przy domu Olivera stanął wyjątkowy prezent – wymarzona trampolina, dzięki której chłopiec będzie mógł bezpiecznie dokazywać pod czujnym okiem mamy. To dla niego nie tylko spełnienie fantazji, ale również forma rehabilitacji, ponieważ będzie mógł uwolnić swoją energię w przyjazny i nieszkodzący sobie oraz otoczeniu sposób. Dodatkowe niespodzianki czyli ciastoliny i gadżety również będą sprzyjać świetnej, rozwijającej zabawie. Nie zapomnieliśmy również o siostrze chłopca, dla której w paczce znalazł się zestaw kosmetyków do makijażu i pielęgnacji ciała.

Serdecznie dziękujemy:

  • GOFIT Sp. z o.o. – za spełnienie marzenia Olivera o trampolinie;
  • Państwu Annie i Ryszardowi Formela – za przekazanie kosmetyków Oriflame;
  • Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris – za przekazanie kosmetyków;
  • CAT LC Polska Sp. z o.o. – za dostarczenie paczki.

Galeria

  • Oliver Lubinski1
  • Oliver Lubinski2