Marzenie

Wp-20161214-10-06-24-pro-kopia
Imię dziecka:
Artur
Wiek:
11
Województwo:
mazowieckie

Komputer FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letni Artur z woj. mazowieckiego od małego miał problemy z chodzeniem, lekarze podejrzewali różne schorzenia, aż w końcu postawili diagnozę: rdzeniowy zanik mięśni. Chłopiec miał wtedy 3 latka. Choroba jest nieuleczalna i ciągle postępuje. Niedawno, Artur po niegroźnym złamaniu nogi, całkowicie przestał chodzić i musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. 8-latka wychowuje tylko tata.

Artur potrzebuje wsparcia w edukacji oraz rehabilitacji. Bardzo chciał dostać nowego laptopa. Chłopiec ma na razie sprawne ręce, ale musi je nieustannie ćwiczyć. Komputer byłby z pewnością dobrą motywacją!

Marzenie 8-latka udało się spełnić tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Artur przecierał oczy ze zdziwienia, otwierając tajemniczą paczkę. Takie niespodzianki nie zdarzają się często w jego życiu, dlatego zaskoczenie i radość były ogromne! Upragniony laptop był dla naszego podopiecznego niczym gwiazdka z nieba, gwiazdka o której marzył, śnił i którą właśnie trzymał w rękach. W tamtym momencie uśmiech Artura był jaśniejszy niż całe rozgwieżdżone niebo!

Za spełnienie wielkiej fantazji 8-latka z całego serca dziękujemy Grupie INFOR PL.

Galeria

  • 21
  • 218