Marzenie

Wp-20161214-10-06-24-pro-kopia
Imię dziecka:
Artur
Wiek:
11
Województwo:
mazowieckie

Konsola Xbox FANTAZJA SPEŁNIONA

10-letni Artur z woj. mazowieckiego od wczesnego dzieciństwa miał problemy z chodzeniem, lekarze podejrzewali różne schorzenia, aż w końcu postawili diagnozę: rdzeniowy zanik mięśni. Chłopiec miał wtedy 3 latka. Choroba jest nieuleczalna i ciągle postępuje. Niedawno Artur po niegroźnym złamaniu nogi całkowicie przestał chodzić i musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. 10-latka wychowuje tylko tata.

Nasz podopieczny od jakiegoś czasu miał tylko jedno wielkie marzenie. Bardzo chciał dostać konsolę Xbox One, dokładnie tę, żaden inny prezent nie wchodził w grę.

Marzenie Artura udało się spełnić na początku lipca. Niespodzianka okazała się rzeczywiście niespodziewana i bardzo zaskoczyła obdarowanego! Chłopiec wyjeżdżał akurat na turnus rehabilitacyjny, co sprawiło że miał jeszcze większą motywację do ćwiczeń. „Nagroda” czekała na niego w domu. Ekscytacja rosła z dnia na dzień, a kiedy Artur wreszcie wrócił z turnusu i rozpakował upragniony sprzęt, radości nie było końca! Wymarzona konsola była dla naszego podopiecznego niczym gwiazdka z nieba, gwiazdka o której marzył, śnił i którą właśnie trzymał w rękach. Oprócz tego Artur dostał jeszcze kilka gadżetów, gry i słodycze, co sprawiło że jego uśmiech był jeszcze szerszy J

Za spełnienie wielkiej fantazji 10-latka z całego serca dziękujemy Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o., członkowi Star Club, która wspiera nas regularnymi wpłatami.

Dziękujemy również firmie EUROCOMM PL Sp. z o.o. za udzielenie rabatu na zakup konsoli oraz firmie Lukee z Rzeszowa za podarowanie figurki Roblox.

Galeria

  • IMG 20190724 123125