Marzenie

175720
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
7
Województwo:
wielkopolskie

Wielopoziomowy garaż firmy KIDKRAFT FANTAZJA SPEŁNIONA

4-letni Patryk z woj. wielkopolskiego zachorował w wieku 14 miesięcy na nowotwór złośliwy pęcherza moczowego i prostaty. Przeszedł wyniszczającą chemioterapię, naświetlania oraz bardzo poważną operację usunięcia pęcherza moczowego, prostaty i kawałka cewki moczowej z jednoczesnym wyłonieniem urostomii. Do tego dochodzi kilkukrotne zakładanie i zdejmowanie portu oraz kilkadziesiąt badań w znieczuleniu ogólnym. Chłopczyk jest dożywotnio skazany na worki moczowe. Jakby tego było mało maluszek w wakacje 2017 roku złamał obie kości podudzia lewej nóżki, był 7 tygodni w gipsie, przestał chodzić i musi być bardzo intensywnie rehabilitowany, aby wrócić do sprawności.

Patryk fascynuje się garażami i samochodzikami, dlatego bardzo marzył o kilkupoziomowym garażu/rampie firmy KIDKRAFT z lądowiskiem dla helikoptera, windą, autkami i wieloma innymi dodatkami.

Trudno opisać radość 4-latka, kiedy pod choinką znalazł upragniony prezent. Na początku był tak oszołomiony, że nie mógł uwierzyć, że wspaniałe niespodzianki są naprawdę dla niego. Otwierał je z wielką ostrożnością, oglądał oczami szerokimi ze zdziwienia, aby już po paru minutach bawić się na całego. Oprócz wspaniałego wielopoziomowego garażu malec dostał zdalnie sterowany samochód i stertę przepysznych słodkości. Wyśnione prezenty z pewnością wynagrodzą mu trudne chwile i umilą zimowe dni w domu!

Jak to określiła mama Patryczka „nie ma nic piękniejszego niż radość w oczach dziecka, kiedy pod choinką znajduje to, co zawsze mu się podobało i co tak bardzo chciał mieć”.

Za tę niesamowitą niespodziankę z całego serca dziękujemy cudownym św. Mikołajom z InfoPraca Sp. z o.o.

Galeria

  • 174203
  • 174242
  • Wigilia 2
  • Wigilia 3