Marzenie

 1DSC0019
Imię dziecka:
Agata
Wiek:
18
Województwo:
wielkopolskie

PlayStation4 FANTAZJA SPEŁNIONA

Agata z Kalisza w maju skończy 18 lat. Jeszcze 6 lat temu była pełną energii, wysportowaną dziewczyną. Uwielbiała aktywnie spędzać czas - jeździła konno, uprawiała lekkoatletykę. Gdy pojawiły się bóle nogi wszyscy, włącznie z lekarzami, uznali, że to przetrenowanie. Niestety, po kolejnych badaniach odkryto nieoperacyjnego guza w okolicy kości krzyżowej. Diagnoza – mięsak Ewinga. Po długim leczeniu uzyskano remisję, ale po dwóch latach rak powrócił i dał przerzuty do płuca. Dwa lata później nastąpiła kolejna wznowa. Agata nie pamięta już, ile razy brała chemię, ile razy poddawana była naświetlaniom. Dziś jest w domu. Nowotwór w płucu też, a jedynym ratunkiem jest lek hamujący jego rozwój.

Jednym z największych marzeń Agaty była konsola PS4 pro move z kamerką i dwoma padami. Nastolatka bardzo chciałaby choć na chwilę oderwać się od nieprzyjemnych myśli związanych z chorobą i na powrót poczuć beztroskę towarzyszącą zabawie.

Życie jest na szczęście pełne nie tylko przykrych, ale też bardzo przyjemnych niespodzianek. Niedawno przekonała się o tym Agata, która otrzymała tajemniczą paczkę. Ku nieskrywanej radości, odkryła, że w środku znajduje się jej wymarzona konsola, z dwoma padami, kamerką i sensorami ruchu. Prezentem była zachwycona również młodsza siostra nastolatki. Obie dziewczyny nie mogły się wprost doczekać, kiedy wypróbują nowy sprzęt. Żeby im to ułatwić, do PlayStation 4 zostały dołączone gry, przy których z pewnością czeka je mnóstwo zabawy. Kiedy po wirtualnych szaleństwach, Agata będzie chciała odpocząć, zrelaksować się i zadbać o wygląd, ułatwi jej to druga część niespodzianki – dwa zestawy wspaniałych kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i makijażu.

Spełnienie marzenia Agaty było możliwe dzięki Inter Rope s.c. Serdecznie dziękujemy również Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. oraz Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. za przekazanie kosmetyków, Electronic Arts Polsa Sp. z o.o. za podarowanie gier, Lidl Sp. z o.o. sp.k. za przekazanie słodyczy oraz CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie paczki.