Marzenie

IMG 20170822 120048
Imię dziecka:
Marcelina
Wiek:
7
Województwo:
dolnośląskie

Konsola Play Station FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letnia Marcelina ma za sobą dramatyczną walkę o zdrowie i życie. Wszystko zaczęło się z początkiem 2017 roku od zapalenia mózgu. Dziewczynka przestała chodzić i doznała 4-kończynowego porażenia. Ponieważ leczono ją sterydami, po jakimś czasie wykonano kontrolne USG brzucha. Ku przerażeniu lekarzy i rodziców, okazało się, że Marcelinka ma nowotwór złośliwy obu nerek. Jedną z nich operacyjnie usunięto, drugą w części. Kilkulatka przeszła też chemioterapię. Chociaż obecnie dziewczynka powoli wraca do normalnego życia i zaczęła chodzić do przedszkola, to jednak musi być pod stałą kontrolą lekarzy, bo każde przeziębienie może być dla niej niezwykle groźne.

Marzeniem Marceliny była konsola Play Station. Dziewczynka widziała taką w szpitalu, wypróbowała ją i świetnie się przy tym bawiła. Chciała mieć takie samo urządzenie w domu i grać na nim ze starszym bratem.

Dzieci w szkole i przedszkolu uwielbiają opowiadać sobie, w jakie gry grali i wymieniać się wrażeniami na ten temat. Od niedawna nasza Podopieczna będzie mogła czynnie uczestniczyć w tych rozmowach. W jej pokoju stanęła konsola PlayStation 4, a obok niej znalazły miejsce nowe gry. A gdyby dziewczynce znudziły się wirtualne przygody, będzie mogła bawić pięknymi lalkami lub oglądać bajki. Te wszystkie rzeczy znalazły się bowiem w paczce, którą kurier dostarczył w ostatnich dniach do domu dziewczynki.

Serdecznie dziękujemy:

  • Baush Health Poland Sp. z o.o. – za spełnienie marzenia Marceliny o konsoli PS4;
  • Electronic Arts Polska Sp. z o.o. – za przekazanie gier;
  • Galapagos Sp. z o.o. – za przekazanie bajek i lalek;
  • Less Mess Storage Sp. z o.o. – za podarowanie produktów do pakowania i wysyłki paczek;
  • CAT LC Polska Sp. z o.o. – za dostarczenie paczki.