Marzenie

IMG 20170822 120048
Imię dziecka:
Marcelina
Wiek:
7
Województwo:
dolnośląskie

Lalki FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letnia Marcelina ma za sobą dramatyczną walkę o zdrowie i życie. Wszystko zaczęło się z początkiem 2017 roku od zapalenia mózgu. Dziewczynka przestała chodzić i doznała 4-kończynowego porażenia. Ponieważ leczono ją sterydami, po jakimś czasie wykonano kontrolne USG brzucha. Ku przerażeniu lekarzy i rodziców, okazało się, że Marcelinka ma nowotwór złośliwy obu nerek. Jedną z nich operacyjnie usunięto, drugą w części. Kilkulatka przeszła też chemioterapię. Chociaż obecnie dziewczynka powoli wraca do normalnego życia i zaczęła chodzić do przedszkola, to jednak musi być pod stałą kontrolą lekarzy, bo każde przeziębienie może być dla niej niezwykle groźne.

Marcelina, jak każde dziecko, uwielbia się bawić i przebywać w świecie wyobraźni. Dziewczynka marzy, by do jej kolekcji zabawek dołączyły nowe lalki.

Niedawno marzenie naszej Podopiecznej stało się rzeczywistością. W pokoju Marceliny zamieszkały nowe, piękne lalki. Teraz zabawy w domu lub sklep zyskają nowe uczestniczki, a chwile spędzone w domu będą wypełnione uśmiechem, a nie nudą.

Za spełnienie marzenia Marceliny serdecznie dziękujemy firmie Galapagos Sp. z o.o., a za dostarczenie paczki CAT LC Polska Sp. z o.o.