Marzenie

Zalacznik bez tytulu 00118
Imię dziecka:
Alicja
Wiek:
10
Województwo:
mazowieckie

Mata do hydromasażu FANTAZJA SPEŁNIONA

6-letnia Ala z Łukowa urodziła się jako zdrowa dziewczynka. W pierwszym roku życia zauważono u niej wolniejszy rozwój motoryczny, ale dzięki systematycznym rehabilitacjom, nadganiała rówieśników. Niestety ok. 2 roku życia nastąpił regres – Ala zaczęła tracić wszystkie dotąd nabyte umiejętności. Zdiagnozowano u niej zespół Retta – chorobę neurodegeneracyjną, która będzie postępować. Od tego momentu zaczęła się walka o nią i intensywna rehabilitacja na wielu płaszczyznach. Można powiedzieć, że zdrowy umysł Alicji jest zamknięty w chorym ciele.

6-latka uwielbia kąpiele, a szczególnie te z bąbelkami. Kąpiel i masaż działa rozluźniająco na mięśnie i jest jedną z form rehabilitacji, dlatego dziewczynka bardzo potrzebowała specjalistycznej maty do hydromasażu.

Ala dostała swój wymarzony prezent tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Była bardzo zafascynowana tajemniczym przedmiotem, dotykała go i oglądała ze wszystkich stron. Prawdziwa radość nastąpiła jednak wtedy, gdy mata została po raz pierwszy użyta w wannie. Dziewczynka śmiała się i podskakiwała, kiedy bąbelki masowały jej ciało. Terapeutyczne właściwości maty z pewnością wpłyną pozytywnie na zdrowie i nastrój 6-latki. Teraz każda wieczorna kąpiel jest wspaniałą przygodą!

Za spełnienie marzenia Ali z całego serca dziękujemy pracownikom Nike Poland Sp. z o.o.

Galeria

  • IMG 20171228 194159947
  • IMG 20171228 194207148
  • IMG 20171228 194229488