Marzenie

20171226-191542
Imię dziecka:
Dominik
Wiek:
8
Województwo:
małopolskie

Zabawki z bajki Ben 10 FANTAZJA SPEŁNIONA

Dominik z Krakowa w wieku 3 latek, ledwo po tym jak zaczął uczęszczać do przedszkola, zachorował na bardzo rzadki rodzaj nowotworu - młodzieńczą białaczkę mielomonocytową. Tego typu białaczki nie można wyleczyć samą chemioterapią, dlatego malec przeszedł przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego. Lekarze dawali mu 5% szans na przeżycie, ale udało się. Niestety po roku nowotwór wrócił. Znów konieczny był przeszczep, ale nastąpiła reakcja tzw. „przeszczep przeciw gospodarzowi”. Lekarze nadal walczą o życie i zdrowie malca.

Chłopczyk większość czasu spędza w szpitalu, oglądając na tablecie swoją ukochaną bajkę „Ben 10”. Marzył mu się ogromnie samochód rozkładany "Gruchot" oraz figurki bohaterów z tej bajki.

Upragnione zabawki trafiły do domu Dominika na początku kwietnia, ale okazało się, że kilkulatek ponownie przebywa w szpitalu. Kiedy dowiedział się o niespodziance, nie było mowy o tym, żeby cierpliwie doczekał powrotu do domu. Mama musiała natychmiast dostarczyć prezenty do szpitala. Radość malca była nie do opisania! Momentalnie zapomniał o swoich dolegliwościach i zatopił się w zabawie. Z figurkami swoich ulubieńców praktycznie się nie rozstaje, a samochód „Gruchot” był już kilkukrotnie składany i rozkładany. Na szczęście niedługo potem chłopiec wrócił na jakiś czas do domu, gdzie mógł już bez żadnych ograniczeń oddać się beztroskiej zabawie. Prezent okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Za spełnienie marzeń Dominika z całego serca dziękujemy:

  • Epee Polska Sp. z o.o. za przekazanie Zestawu Deluxe – rozkładanego samochodu z akcesoriami z bajki „Ben 10”;
  • MODINO Sklep internetowy z zabawkami za podarowanie figurek z bajki „Ben 10”;
  • PG Reinbow za przekazanie zestawu figurek z bajki „Ben 10”

Galeria

  • 103421
  • 103447
  • 154131 1