Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Adrian
Wiek:
26
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

9 kwietnia 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Węgorzewie czworo chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem i serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Pana Jana Jawińskiego, Prezesa Zarządu. Następnie po wspólnych zdjęciach, w Sali operacyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie pełnoletniego już Adriana, który walczy z naczyniakiem tętniczo-żylnym umiejscowionym w rdzeniu kręgowym. Adrian przeszedł kilka wylewów, zmaga się z postępującym niedowładem. Dziś chłopiec chodzi o kulach i ma nadzieję, że zaplanowana na czerwiec operacja pozwoli mu z wiarą spojrzeć w przyszłość. Adrian otrzymał upragnionego laptopa, który będzie jego oknem na świat. Oprócz wymarzonego sprzętu komputerowego i akcesoriów Adrian otrzymał także gry strategiczne, którymi się pasjonuje.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku. Wszyscy marzyciele otrzymali także od Prezesa Banku srebrne monety. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił pyszny słodki poczęstunek. To były miłe chwile, żeby porozmawiać i lepiej się poznać. To był szczęśliwy moment dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Adriana dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Węgorzewie.

Cukierni Biełowieżec z miejscowości Korsze dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Firmie GATEX dziękujemy za udzielenie dużego rabatu na wypożyczenie samochodu dla pracowników fundacji.

Hotelowi Europa z Giżycka dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0060.JPG
  • DSC 0117.JPG
  • DSC 0122.JPG
  • DSC 0127.JPG
  • DSC 0149.JPG