Marzenie

Img-20180929-wa0005
Imię dziecka:
Franciszek
Wiek:
8
Województwo:
mazowieckie

Zabawki policyjne FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letni Franek z Warszawy początkowo świetnie się rozwijał i był zdrowym, silnym dzieckiem. Niestety w 2. roku życia zaczął mdleć, pojawiły się ataki padaczki, a nabyte umiejętności zanikły. W końcu lekarze postawili diagnozę: stwardnienie guzowate. Jest to rzadka choroba genetyczna powodująca zmiany w wielu narządach, związana z padaczką oraz niepełnosprawnością intelektualną. Franek ma bardzo duże problemy z nauką, a także panowaniem nad frustracją i złością. Potrafi być agresywny. Chłopiec, tak jak jego rodzice, jest wielkim fanem futbolu. Bardzo lubi również zabawy związane z policją.

Franek marzył o zabawkach policyjnych oraz o klockach Play Mobil policja, żeby móc się wcielać w stróża prawa. Bardzo chciał wykorzystać swoją energię do pilnowania zasad i ścigania zła.

W tym roku kurierzy z firmy CAT LC Polska sp. z.o.o. dostarczyli pod choinkę Franka paczkę przeznaczoną specjalnie dla niego. W środku znalazły się wymarzone klocki oraz akcesoria, które pozwoliły chłopcu przemienić się w policjanta. Franek był zachwycony i nie chciał ich zdejmować przez cały wieczór!

Za spełnienie marzenia Franka serdecznie dziękujemy pracownikom firmy Servier Polska sp. z.o.o. Państwa zaangażowanie i pomoc podopiecznym naszej Fundacji jest najwspanialszym prezentem.