Marzenie

Img-20181022-202926
Imię dziecka:
Stanisław
Wiek:
10
Województwo:
mazowieckie

Kolejka elektryczna FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letni Staś z Garwolina urodził się z zespołem Downa i wadą serduszka. Problemy kardiologiczne udało się opanować, ale doszła niedoczynność tarczycy, niedosłuch i nadwzroczność. Chłopiec mówi tylko pojedyncze słowa, ale jest bardzo wesoły i bystry. Chodzi do przedszkola integracyjnego, w którym uwielbia uczyć się nowych rzeczy.

Staś uwielbia puzzle i… pociągi, które może obserwować całymi godzinami. Właśnie dlatego marzyła mu się kolejka elektryczna z długimi torami i stacją PKP.

Tuż po Bożym Narodzeniu kurier z CAT LC Polska Sp. z o.o., firmy od wielu lat dostarczającej prezenty podopiecznym Fantazji, przyjechał z paczką dla Stasia. Duży karton krył upragnioną kolejkę elektryczną, z bardzo długimi torami i wieloma budyneczkami oraz, oczywiście, z budynkiem stacji. Chłopiec od razu zaczął składać kolej żelazną, ustawiać domki, miasteczko, bawić się. Mimo że Staś nie potrafi mówić, to całym sobą pokazywał, jak bardzo jest szczęśliwy. Nie chciał iść spać, więc mamy pewność, że prezent był dla niego idealny. Dla takiego pasjonata kolei jak on to idealny podarunek na długie zimowe wieczory!

Za spełnienie marzenia Stasia o kolejce z całego serca dziękujemy pracownikom Servier Polska Sp. z o.o., którzy jak zwykle ogromnie się zaangażowali i przygotowali prezenty świąteczno-noworoczne dla wielu rodzin podopiecznych Fantazji. Po raz kolejny sprawili Państwo ogromną radość dzieciom i ich rodzicom. Dla nich najważniejsze było, że ktoś o nich pamiętał…

Dziękujemy!

Galeria

  • Unnamed (1)