Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Bartek
Wiek:
5
Województwo:
mazowieckie

Przenośna konsola Playstation i zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

4-letni Bartek z Warszawy choruje na czerniaka – złośliwy nowotwór z przerzutami. Mimo ciężkiej choroby Bartuś jest bardzo wesołym chłopcem, który umie cieszyć się ze wszystkiego. Jego wielkim marzeniem było posiadanie przenośnej konsoli PSP z grami, które sprawiłyby, że czas spędzany w szpitalu nie będzie mu się tak dłużył. Oprócz tego Bartuś uwielbia klocki LEGO, samochody matchbox oraz postacie z bajki Ben10. Dlatego skrycie marzył także o posiadaniu tych zabawek.

Bartusia, który mieszka na warszawskiej Pradze odwiedziliśmy podczas wrześniowej Podróży Spełnionych Fantazji wraz z wolontariuszkami z Kanady. Chłopiec, choć początkowo nieśmiały na widok kolorowo opakowanych paczuszek i pudełek zaczął podskakiwać z podniecenia i radości. Okrzyki zachwytu było słychać za każdym razem, gdy otwarty został kolejny prezent. Bartek cieszył się ze wszystkiego. Prezenty przytulał i nie miał słów na wyrażenie podziękowań i szczęścia jakie go ogarnęło.

Marzenie zostało spełnione dzięki Metro Properties Sp.  z o.o. i Centrum Handlowemu M1 w Markach, które zorganizowało w sierpniu Strefę Relaksu na terenie centrum i umożliwiło fundacji rozstawienie basenu z kulami wodnymi, dzięki którym można było pozyskiwać fundusze na spełnienie m.in. marzenia Bartka o posiadaniu gier i zabawek - samochodów z serii matchbox oraz zabawek i akcesoriów z ulubionej bajki Ben10.

Dodatkowo przywieźliśmy Bartusiowi a właściwie całej jego rodzinie wielką torbę z produktami od Procter & Gamble takimi jak szampony, odżywki do włosów, pasta do zębów czy proszki do prania. Prezenty te również wywołały wielki uśmiech na twarzy chłopca i jego mamy.

Z całego serca dziękujemy firmie EUROCOMM PL Sp. z o.o. za podarowanie konsoli PSP i gier dla Bartka.

Dziękujemy także Kamili i Piotrowi Święch, pracownikom firmy Nike Poland Sp. z o.o., którzy podarowali dla Bartka piękne klocki LEGO.

W imieniu Bartka i jego rodziny darczyńcom i sponsorom z całego serca dziękujemy.

Galeria

  • SAM 5251.JPG
  • SAM 5263.JPG
  • SAM 5282.JPG
  • SAM 5302.JPG
  • SAM 5305.JPG
  • SAM 5313.JPG