Marzenie

Img-20181209-162237
Imię dziecka:
Zofia
Wiek:
7
Województwo:
łódzkie

Zestaw kucyków Pony FANTAZJA SPEŁNIONA

Na początku 2016 roku rodzice zauważyli u niespełna 3-letniej Zosi kilka niepokojących objawów. Dziewczynka miała oczopląs i zaburzenia chodu. W wyniku szeregu badań stwierdzono guz śródpiersia oraz zespół Kinsbourne’a. Lekarze podjęli się operacji wycięcia guza, ale niestety po zabiegu nasiliły się objawy zespołu paranowotworowego i dziewczynka przestała chodzić i mówić. W dodatku, w trakcie leczenia Zosia uległa poparzeniu wrzątkiem i konieczny był przeszczep skóry. Obecnie dziewczynka zakończyła leczenie onkologiczne, ale nadal boryka się z objawami neurologicznymi zespołu Kinsbourne’a.

Jak wiele dziewczynek w jej wieku Zosia uwielbia kucyki Pony. Marzyła o powiększeniu swojego królestwa zabawek o nowe kucyki i akcesoria.

W tym roku Mikołaj bezbłędnie odgadł życzenie dziewczynki, a dzięki kurierom z firmy CAT LC Polska Sp. z.o.o. przesyłka dotarła bezpiecznie i na czas. Pod choinką znalazł się zestaw kucyków Pony, które Zosia z wielką radością dołączyła do swojego kucykowego królestwa.

Za spełnienie marzenia Zosi dziękujmy serdecznie Centrum Medycznemu Damiana oraz firmie Nike Poland sp. z.o.o. Państwa zaangażowanie i wsparcie jest bezcennym prezentem dla wszystkich podopiecznych naszej Fundacji.