Marzenie

Received-216954835828394
Imię dziecka:
Zuzanna
Wiek:
12
Województwo:
lubuskie

Zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Zuzia urodziła się w 31. tygodniu ciąży i pierwsze 31 dni swojego życia spędziła w szpitalu. Dziewczynka choruje na lewostronne porażenie mózgowe i astmę. Ma stwierdzone całościowe zaburzenia rozwoju. Chodzi samodzielnie, jednak ma zaburzenia równowagi. W związku ze swoimi schorzeniami jest pod opieką wielu specjalistów i będzie musiała przejść operację lewej nóżki.

Chociaż Zuzia musi zmagać się z wieloma trudnościami, jakich nie doświadczają inne dzieci, jednak tak jak one uwielbia się bawić. Jednym z jej marzeń było posiadanie akcesoriów dla lalek, interaktywnego pieska i książek z bajkami do czytania.

Mikołaj nie próżnował w tegoroczne Święta i obdarował prezentami wszystkie grzeczne dzieci. Zostawił również paczkę dla Zuzi, którą dostarczyli jego pomocnicy z firmy CAT LC Polska sp. z.o.o. Znalazł się w niej jej wymarzony zestaw zabawek. Jak można się domyślić, wywołało to ogromny uśmiech na twarzy dziewczynki. Nic dziwnego, bo dzięki temu prezentowi z pewnością czeka ją mnóstwo chwil pełnych radości i zabawy.

Za spełnienie marzenia Zuzi serdecznie dziękujemy Centrum Medycznemu Damiana i firmie Nike Poland sp. z.o.o. Dzięki Państwa pomocy w wielu dziecięcych domach zagościła w tym roku świąteczna nadzieja i szczęście!