Marzenie

W
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
5
Województwo:
małopolskie

Rowerek FANTAZJA SPEŁNIONA

3-letni Adaś z Oświęcimia zaczął chorować w czerwcu 2018 roku. Trafił do szpitala z bólem nóżek, gorączką, osłabieniem, apatycznością, brakiem apetytu oraz wybroczynami na całej buzi. Kilka dni później zdiagnozowano chorobę i od tego momentu chłopczyk dzielnie walczy z białaczką. Bywały różne powikłania po chemioterapii, na początku leczenia Adaś nie stawał na nóżki, poza tym zdarzały się groźne infekcje oraz zapalenia płuc. Aktualnie zakończono leczenie szpitalne i malec przyjmuje chemię podtrzymującą w domu.

Wielkim marzeniem małego Adasia był rower. Jest to niezastąpiony pojazd, który sprawia mu tyle radości, że zapomina o całej chorobie i ograniczeniach z nią związanych. Z racji tego że chłopczyk wyrósł ze starego, marzył o większym, już poważniejszym, 4-kołowym rowerku.

Marzenie jednego z naszych najmłodszych podopiecznych spełniło się na samym początku czerwca. Dla malca to był taki drugi Dzień Dziecka, jego radość trudno opisać. Adaś jak tylko zobaczył rowerek, od razu się  w nim zakochał i nie chciał z niego zsiąść. Wielki uśmiech na małej buzi to naprawdę piękny widok!  Życzymy chłopczykowi wielu wspaniałych wypraw rowerowych J

Za spełnienie największej fantazji Adasia z całego serca dziękujemy organizatorowi aukcji charytatywnej, Domowi Inwestycyjnemu Xelion oraz wszystkim darczyńcom, którzy wygrali licytacje i tym samym przekazali środki na realizację marzeń naszych podopiecznych!

Galeria

  • IMG 20190603 130747 resized 20190603 012225603